Zlín – kolem Dřevnice a dál

pěkná, vcelku pohodlná trasa v celkové délce cca 11 km (tam i zpět :)
brusličky nazujte na CIGÁNOVĚ a vydejte se po FUGNEROVĚ NÁBŘEŽÍ proti proudu řeky Dřevnice…až dojedete k hlavní silnici přejeďte most a pokračujte směr BARTOŠOVA ČTVRŤ (značky i vodorovné značení v podobě šipek vás navedou), !pozor! asi 150 m se jede po silnici pak se již zanořte do „bartošky“ – projedete kolem sportovišť, kurtu na beachvoleyball i koupaliště…prosvištíte mezi domy abyste se vyhli silnici a na konci BARTOŠKY vás to opět vyplivne na břehu řeky DŘEVNICE a dál můžete pokračovat v krasojízdě na nábřeží….
jakmile se dostanete na most hlavní silnice jeďte po něm přes řeku a následujte značky k areálu TESCOMY (průmyslová zóna) !opět se přejíždí cesta, proto mějte oči na šťopkách!…..tabulky s označením cyklotrasy vás povedou za průmyslovou zónu (jsou zde mírné kopečky) jakmile cesta skončí můžete se obrátit na patičce a stejnou trasou se vracet, anebo na konci cesty prudce zabočit doprava a celý průmyslový areál objet zepředu (nedoporučuju ve všední dny – je zde provoz)
jakmile tedy objedete celý průmyslový areál opět se ocitnete na silnici a v blízkosti hospůdky, kde vám občerstevní v podobě malé plzničky určitě přijde vhod. načerpáte síly a vydáte se zpět.
šťastnou cestu!

 

Napsat komentář