Malšovice – Hradec Králové

Nedaleko vesničky Malšovice se nachází inline dráha. Svým úžasným povrchem a bočními cestami vybízí nejen pro inliny či kolo, ale i třeba pro běh. Začátek je u lesního hřbitova a cesta vede dál zalesněnou krajinou, kolem několika laviček a rozcestníků a končí asi 800m za hájovnou. Celá trasa měří 5,6 km (tam i zpět). Asfalt s minimálním zrněním je výhodný pro tréninky, příjemné projetí ale i pro procházku. Posuďte sami (viz. foto)

6 komentářů: „Malšovice – Hradec Králové“

  1. Malsovice jsou mistni casti Hradce Kralove a k Lesnimu hrbitovu jezdi krome jineho autobus c. 9. Parkovat se da u hrbitova, ale byva tam casto plno. Bohuzel ale prvni pulka – cesta tam – vede skoro neustale do kopce. Navic tam byva navecer a o vikendech docela husty provoz jak bruslaru tak i cyklistu a o vikendech i pesich s detmi a kocarky. Protoze skoro cela trasa vede v lese, po desti to docela klouze. Taky je treba davat pozor na spadane jehlici a listi.

  2. Malsovice jsou mistni casti Hradce Kralove a k Lesnimu hrbitovu jezdi krome jineho autobus c. 9. Parkovat se da u hrbitova, ale byva tam casto plno. Bohuzel ale prvni pulka – cesta tam – vede skoro neustale do kopce. Navic tam byva navecer a o vikendech docela husty provoz jak bruslaru tak i cyklistu a o vikendech i pesich s detmi a kocarky. Protoze skoro cela trasa vede v lese, po desti to docela klouze. Taky je treba davat pozor na spadane jehlici a listi.

Napsat komentář