3 komentáře: „Kralupy nad Vltavou – Dolánky“

  1. Ahojky, tuto trasu lze začít již v Kralupech nad Vltavou u restaurace Kotva. Trasa vede asi 200 metrů po asfaltové ulici, pak 50 m zámková dlažba a pak už se sjíždí k Vltavě. Trasa asi 2,5 km lemuje řeku. Asi po 2,5 km dojedete do nově otevřeného turistického centra Chvatěruby (na cyklo trase Praha – Drážďany), kde je možné si dát občerstvení. Poté je nutné překonat asi 500 m po místní silnice ve Chvatěrubech s velmi malým provozem a opět se sjede dolů k Vltavě. Dále 2,5 km po celkem pěkném asfaltu až po občerstvení v Dolánkách. Tachometr tam i zpět od Kotvy ke Kotvě ukazuje 11 km. Moc hezký vyjížďka.

  2. Ahojky, tuto trasu lze začít již v Kralupech nad Vltavou u restaurace Kotva. Trasa vede asi 200 metrů po asfaltové ulici, pak 50 m zámková dlažba a pak už se sjíždí k Vltavě. Trasa asi 2,5 km lemuje řeku. Asi po 2,5 km dojedete do nově otevřeného turistického centra Chvatěruby (na cyklo trase Praha – Drážďany), kde je možné si dát občerstvení. Poté je nutné překonat asi 500 m po místní silnice ve Chvatěrubech s velmi malým provozem a opět se sjede dolů k Vltavě. Dále 2,5 km po celkem pěkném asfaltu až po občerstvení v Dolánkách. Tachometr tam i zpět od Kotvy ke Kotvě ukazuje 11 km. Moc hezký vyjížďka.

  3. Ahoj, dnes tj. 9.4.2011 jsme tady tu trasu absolvovali. Je to opravdu pohodova cesta. Pro nekoho kdo si chce trosku vic zajezdit a nevadi mu, ze se trosku bude jezdit i po silnici v obci (s minimalnim provozem) doporucuji zaparkovat auto na ulici V luhu, potom prejet vltavu prez lavku, odbocit doleva a jet az ke koupalisti. Asfalt je tam uzasny. U koupaliste se otocit a jet zpet k lavce a pokracovat rovne az na konec trasy jak popisuje Verca. Musim rict, ze jsme tam byli tak kolem 18 a byli jsme tam uplne sami, coz je pro mne velky bonus.

Napsat komentář