Víceúčelová sportovně relaxační dráha v areálu Městského stadionu Liberec

V září 2009 byla v multifunkčním areálu Tipsport areny dokončena in-line dráha, která tak zvýšila možnosti sportovního vyžití v Liberci. Dráha měří přibližně 1,37 km a prochází kolem sportovišť v areálu. Po fyzickém výkonu si mohou sportovní nadšenci dopřát příjemné posezení ve Svijanské restauraci, jež přímo sousedí s dráhou.

In-line dráha v areálu Tipsport areny

2 komentáře: „Víceúčelová sportovně relaxační dráha v areálu Městského stadionu Liberec“

  1. Tato dráha NENÍ v žádném případě určena pro začátečníky!!!!!! I zkušený bruslař má problémy, místy je i nebezpečná- v jednom místě ostrého sjezdu v zatáčce je KOVOVÉ zábradlí a KAMENY. Dráha místy nesplňuje základy bezpečné jízdy a už vůbec ne pro začátečníky. Taky tam je prázdno.

  2. Souhlasím.V té nebezpečné zatáčce by měla být dráha širší a mělo by tam být zrcadlo,aby bruslař řítící se dolů viděl jestli za zatáčkou není někdo s kočárkem,psem….To kovové zábradlí se mi zdá být taktéž nebezpečné.Když nezvládnu zatáčku,tak raději vyběhnu a upadnu do travičky,než tvrdý náraz do zábradlí….Architekti a stavitelé zřejmě na bruslích nejezdily a zeptat se bruslařů bylo pod jejich úroveň.Přitom v Liberci sídlí inlajn.cz………

Napsat komentář