Brno, Obřany – Bílovice nad Svitavou

Trasa vede od konečné tram č. 4 nádherným údolím Svitavy až téměř k vlakové zastávce v Bílovicích, krásný nový asfalt, o víkendu dost frekventovaná cyklisty a inlinisty, auta sem nesmí, délka přibližně 3700 m, víceméně rovinka, jen občas sjezd pod viadukt, vhodné i pro začátečníky, široká min. 3 m

2 komentáře: „Brno, Obřany – Bílovice nad Svitavou“

  1. Trasu jsme projeli dnes (15.květen 2010). Zdá se mi poměrně úzká, nebo možná je to jen důsledek toho, že nás míjelo dosti cyklistů. Docela frmol. Na krajích se drží vlhkost, což je i důsledek toho, že dochází k zanášení okrajů asfaltové stezky hlínou a různým dalším materiálem, který se sesouvá ze svahu, v němž stezka vede. No, nevím nevím, spolu s faktem, že vede lesem a je na ní dost nepořádku (např. na napadaných jehnědách, které jsou dlouho po dešti nacuclé vodou mi několikrát podklouzly brusle) by to chtělo pravidelnější údržbu, jinak bude brzy nepoužitelná. Vyvažuje to však fakt, že je vedena v atraktivním prostředí.

  2. Trasu jsme projeli dnes (15.květen 2010). Zdá se mi poměrně úzká, nebo možná je to jen důsledek toho, že nás míjelo dosti cyklistů. Docela frmol. Na krajích se drží vlhkost, což je i důsledek toho, že dochází k zanášení okrajů asfaltové stezky hlínou a různým dalším materiálem, který se sesouvá ze svahu, v němž stezka vede. No, nevím nevím, spolu s faktem, že vede lesem a je na ní dost nepořádku (např. na napadaných jehnědách, které jsou dlouho po dešti nacuclé vodou mi několikrát podklouzly brusle) by to chtělo pravidelnější údržbu, jinak bude brzy nepoužitelná. Vyvažuje to však fakt, že je vedena v atraktivním prostředí.

Napsat komentář