Poděbrady – Nymburk

Stezka z Poděbrad do Nymburku byla v roce 2008 ,,zrekonstruována“. V současné době je 4 – 4,5m široká a její povrch je hladký. Pohodu jízdy zpříjemňuje krásná příroda. Trocha ostražitosti je třeba v oblasti Sánského kanálu, kde nový asfalt končí, ale i odsud dál je stezka bruslařsky ,,sjízdná“.

4 komentáře: „Poděbrady – Nymburk“

  1. Pingback: podebrady
  2. Příroda je tam krásná, to je pravda, ale jakmile vysvitne sluníčko, tak se tam nedá přes cyklisty a kočárky jet v klídku. Jestli je trasa široká 4m, to se mi nezdá, 2 jezdci vedle sebe se tam nevejdou. No a na začátku trasy můžou děsit kořeny stromů pod asfaltem, nicméně, to je opravdu jen na začátku :) Ten mostík se dá zvládnout, jsem přeci jen začátečník :)

  3. Příroda je tam krásná, to je pravda, ale jakmile vysvitne sluníčko, tak se tam nedá přes cyklisty a kočárky jet v klídku. Jestli je trasa široká 4m, to se mi nezdá, 2 jezdci vedle sebe se tam nevejdou. No a na začátku trasy můžou děsit kořeny stromů pod asfaltem, nicméně, to je opravdu jen na začátku :) Ten mostík se dá zvládnout, jsem přeci jen začátečník :)

Napsat komentář