K2 VO2 – lady

Čistě ženská záležitost – K2 VO2 lady – a tak popis nechám na majitelce. :-) Rozhodně ale doporučuji si tento článek přečíst, protože zahrnuje naprosto subjektivní pohled na tyto inliny. Markét: 

„Začnu od pohodlnosti -skvělý tvar boty uzpůsobený dámské noze-je užší,z toho plyne še tam nekejklá noha(docela podstatnej faktor pro pohodlí a lepší výkon)

Desing-každá holka musí bejt spokojená, protože jsou zvolený motivy květin na tý „lyžině“ nebo co to vlastně je.(frame :-) )

Ovládání-co dodat, já je miluju a mně se ovládaj dobře-rychlost je podle mýho názoru dostatečná (lépe řečeno nadstandartní takovým těm vejléťákům co jezdí jednou za uherskej rok.:-)) Já jsem naprosto spokojená a myslim si,že na těch bruslích došlo k obrovskýmu technickýmu pokroku-když je srovnám s Rocessama který jsem koupila o 3 roky nazpátek tak je tam znát velkej rozdíl (tak to je jasný-ty maj ložiska sedmičky a myslim že menší rozměr koleček.-ale taky byly dobrý)

Spokojenost je teda obrovská.Sice jim žádnej přehnanej servis nevěnuju,ale venčim je pokud možno každej den.

Ložiska Ilq-9.Velikost koleček -84mm,tvrdost-83A,cena pro léto 2006=5950Kč,zakoupený ve skate shopu ve Strakonicích. „

Dále už já. Bota je  vyrobena z kůže a textilu. Dobře větrá a jak bylo řečeno je velmi pohodlná, avšak ne až moc měkká, což se odráží pozitivně na rychlosti (ale nebojte, otlačeniny nehrozí). Kloub dobře drží nohu a umožňuje dobrý a silný odraz. Rám je velmi lehký (podle ofic. zdrojů) hliník, ale podle mě je to nějaká slitina. Ani po roce ježdění se neobjevily žádné problémy, ani únava materiálu. Jediné co se těmto bruslím dá vytknout je rychlost sjíždění koleček, ale to „vejleťákům co jezdí jednou za uherskej rok“ asi vadit nebude :-)

 Takže celkový verdikt: Supr brusle, zvláště pro ty, co jezdí často a mají rádi svižnou jízdu.

Napsat komentář