Redakce

Svět koleček je informační mediální web, který se specializuje na zpravodajství a dění kolem in-line bruslení. Zároveň je Svět koleček aktuálně nejnavštěvovanější nezávislý inlineportál v České republice. Denně nás navštíví přes 150 bruslařů! Pokud máte zájem o spolupráci či umístění reklamy na našem webu, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Světa koleček:

Lukáš Daněk

Lída Krupková

Kontakt

info@svetkolecek.cz

3 komentáře: „Redakce“

  1. Vážená redakce, posílám krátký report z Krakovského maratonu, kterého jsme se zúčastnili jako jediní
    4 zástupci českého in-line bruslení. Team BRUSLÁRNA .CZ v komplet. složení Filip Zezula, Richard Kudělásek, Richard Kapsa, doplněni o půvab Martiny Žáčkové ze SPORTOVNÍCH KURZŮ. Závod, v jehož cíli bylo 235 závodníků, se jel volnějším tempem na poměrně kvalitní trati na 12 cca 3,5km dlouhých kol. V 8 kole po dokonale takticky zvládnutém úniku ujeli dva slovenští závodníci, Jakub Leščinský a Tomáš Rosíval, kteří nakonec obsadili 3a 4 místo, když byli předstiženi dvěma domácími závodníky, kteří je v 10 kole dostihli. Slušného umístění jsme dosáhli i my, R. Kudělásek, R. Kapsa 5/6 místo absolutně, 2/1 místo v kategorii a vynikající 13 pozice šéfa týmu Filipa Zezuly, který stál letos po třetí na bruslích, (a ještě netrénoval :) ) a neztratila se ani Martina, 6.místo v ženách absolutně, 2.místo v kategorii.
    Celkově hodnotíme Krakovský in-line maraton jako příjemnou, dobře organizovanou akci, s ochotným a vstřícným organizačním personálem, kde nechybí, jak je na takovýchto akcích již obvyklé, pasta party, sportovní miniveletrh, koncert., apod., a také vcelku velkorysé odměny nejen pro první tři závodníky v absolutním pořadí, ale i pro jednotlivé věkové kategorie, což jsme, až na Šéfa, velmi příjemně pocítili i my všichni!
    Richard Kapsa, BRUSLÁRNA .CZ

Napsat komentář