In-line závody Na Korunce

Dne 17.5.08 se v areálu Na Korunce v Běchovicích II. uskutečnil in-line závod pro veřejnost. Organizaci závodu měla původně v rukou spol.Freesport, která však ve čtvrtek v poledne oznámila zrušení závodu. Členové in-line oddílu Sokola Běchovice II. se však rozhodli, že závod uspořádají i přes to, že na přípravu měli jen jeden den a s tím že Freesport dodá ceny.

Sobotní dopoledne začalo krásným počasím a dva nejmladší zavodníci se pustili s trochou obavy v očích na trať. Nejmladší závodník Andrej Kara nám všem však předvedl ukázkovou jízdu.:-)

Poté patřila dráha závodníkům v kategorii 7-11 let, tam už byla konkurence větší, zvítězil Jan Pražma z DDM Modřany v dívkách pak Andrea Lokvencová ze stejnojmenného oddílu. Na řadu pak přišla kategorie 12-16 která se rozhodovala na 9 okruzích tj. necelých třech kilometrech zde dojel první do cíle Michal Štrunc(3M Team Třemošná) a první dívkou byla Jiřina Krištofová(DDM Modřany)

Po těchto dětských kategoriích přišli na řadu dospělí nebo ti, co si chtěli zajezdit se zkušenějšími závodníky. Závodníci jeli postupně tři tratě o délce 333m, 1km, a 3km. Až na jeden pád všichni ve zdraví dojeli.V dospělých kategoriích kraloval všem disciplínám P.Lochman(SSC Otrokovice) a zdárně mu sekundoval V.Urban (Sokol Běchovice II) k velké radosti místních fanoušků.Věříme že každý, kdo přijel nelitoval a užil si hezké sportovní dopoledne…

Budeme se na Vás těšit zase už 4.6.2008(ano je to středa) v 17,30, kdy se na naší dráze uskuteční první ze série sprint in-line cupu, které plánujeme uspořádat každou první středu v měsící…..propozice budou k dispozici příští týden na www.sokolbechovice.cz