Běchovická korunka 4 2008

Poslední tedy již čtvrtý závod ze série letošního poháru „Běchovická korunka 2008“ proběhl tuto středu / 3.9.2008/na in-line dráze sportovního areálu  Na Korunce.  Příjemné slunečné počasí a hlavně návrat dětí z prázdnin napomohl rekordní účasti na tomto závodu. 

Téměř 70 startujících hlavně v řadách těch nejmladších potěšil asi nejvíc,vždyť právě pro ně byl závod určen a pokud si uvědomíme,že se závody konají ve středu tedy ve všední den, je taková účast pro pořadatele jasnou odpovědí, zda takové závody do budoucna vůbec pořádat…..takže je rozhodnuto „Běchovická korunka 2009“ bude !!!!!! Termín první středa v měsíci s časem prvního startu  17,45 hod bude zachován, první závod se uskuteční již v dubnu a bude pokračovat pravidelně každý měsíc až do září 2009.

 

Zpět ke středečnímu závodu  v kategorii elite mužů si vítězství odvezl již poněkolikáté Petr Lochman/SSC Otrokovice/,ale výbornými výsledky mu sekundoval stále se zlepšující M.Pražma , třetí vždy dojížděl Jan Stodola oba /DDM Modřany/. Juniory B a C zastupoval vždy jen jeden závodník a tak zde bylo o vítězství rozhodnuto již na startu, v nejmladších kategoriích se na stupních vítězů střídali závodníci oddílů KSB Benátky, DDM Modřany,BK Náchod a domácího oddílu Sokola Běchovice II.,/ zde začal fungovat oddíl pro nejmenší pod vedením M.Horna teprve nedávno a již nyní se někteří ze svěřenců začínají prosazovat  v poli zkušenějších závodníků/. Rád bych také  poděkoval za účast početné výpravě ze Zelenče,která zde nebyla jak se zdá jen do počtu, ale  v některých kategoriích takřka kralovala….

Poslední kategorií je závod AK do kterého se nám krom již zkušených závodníků, k naší velké radosti začínají hlásit také rodiče malých závodníků což je trend který chceme a budeme v budoucnu podporovat , díky za odvahu všem rodičům,kteří se postavili na start a mohli si tak porovnat časy se svými ratolestmi……

Rád bych tímto za všechny pořadatele poděkoval všem účastníkům, kteří se letos některého ze závodů Běchovické korunky zúčastnili a budeme se na vás všechny těšit v příštím roce.

Podrobnosti naleznete také na www.sokolbechovice.cz

 

Za Sokol Běchovice II.

Tomáš Platil

Napsat komentář