Czech inline indoor open je TADY!

O tom, že kolečkové bruslení u nás zažívá boom není pochyb. Svědčí o tom nejen stále se zvětšující základna bruslařů, ale i rozšiřující se paleta činností a akcí kolem bruslí. Tentokráte to jsou první halové závody na území České Republiky. Tyto závody jsou v zahraničí velmi populární a je dobře, že se dostávají i k nám. Jsou totiž plné adrenalinu, emocí a dechberoucích okamžiků.

 Co ?

Nultý ročník inline závodů Czech inline indoor open. První halové závody pořádané v Praze – Letňanech. 

Kdy ? 

V sobotu 14.3. 2009. Propozice závodu 

Kde ? 

Výstavní hala v areálu PVA Letňany v Praze. podrobnosti o hale. Kudy se k nám dostanete. 

Kdo ? 

Zúčastnit se může každý kolečkový bruslař. 

Jak ? 

Stačí se zaregistrovat a nebo poslat přihlášku mail redakce@magazinline.cz a v sobotu 14. 3. přijít či přijet do Letňan.
Startovné při registraci do 7.3 je 120 Kč (5 €) , na místě bez předběžné registrace 170 Kč(7 €).

oficiální zpráva z ciio.cz :

Pozor – termín se blíží!

Spolu s blížícím se závodem se blíží i uzávěrka registrace. Rozhodli jsme se ještě termín uzávěrky registrace za nižší startovné posunout o 3 dny – Konečný termín je tedy 10. 3. 2009.

Startovní listina se pomalu plní. Např. v kategorii seniorů Speed nebude nouze o zajímavé souboje mezi našimi závodníky z Top 15 loňského ročníku Českého poháru.

Pomalu se plní i dětské kategorie, v nichž se bude bojovat o hodnotné věcné ceny. Připraveny jsou např. sady závodních koleček. Ale anii kategorie AK nepřijdou zkrátka – zajímavé ceny jsou připraveny i pro ně. Stačí se podívat na loga sponzorů, která nejsou ještě konečná.

Hlavní odměnou pro všechny snad ale bude možnost po celý den využívat dokonale hladký bruslařský povrch bez ohledu na počasí.

Gusta na to: Tak tuhle akci rozhodně doporučuju. Nejen, že jsou to první takové závody u nás, ale rozhodně se bude i na co dívat! Tyhle závody totiž patří ve světě k divácky nejatraktivnějším. O zážitky plné adrenalinu tu totiž není nouze! Podívejte se třeba na toto video:

 

 web: ciio.cz

registrace: ciio.cz/registrace-na-inline-zavody.php

Napsat komentář