Koncept Mercury

In-line bruslení je mezi lidmi jedním z nejpopulárnějších sportů. Tato popularita jde napříč každodenním světem vzhledem k širokému spektru in-line aktivit. Historie praví, že in-line bruslení vzniklo díky potřebě bruslit i v létě, kdy ledové brusle musejí být ve skříni. A právě z „ledových“ bruslí vychází tento koncept bruslí Mercury.

Hlavním důvodem pro návrh těchto bruslí Mercury, je snížení bruslařovi únavy a poskytnutí snadnější, příjemnější a zdravější jízdy. Pokud jste někdy bruslili na ne zrovna ideálním povrchu (u nás prakticky většinová záležitost), jistě jste zažili pocit vibrování vašich bruslí a tudíž značně nepohodlnou jízdu. Tyto vibrace se přenášejí přes paty až ke kolenním kloubům, které jsou tak poškozovány. Netrpí však jen kolena, otřesy se přenášejí dále k páteři a způsobují bolesti zad.

Právě na tyto problémy se zaměřuje koncept Mercury. Díky novému rámu, speciálnímu „utahování“ boty a dalším vylepšení pomáhá redukovat výše popsané problémy. Navíc díky rámu, který je podobný ledním „klapačkám“ dovolí bruslaři prodloužit odraz a jet tak rychleji.

 [lg_folder folder=“images/stories/inlinews/mercury_koncept“]

Napsat komentář