Běchovická Korunka 1/09

Ani absence slibovaného slunečného počasí 1.dubna ve sportovním areálu Na Korunce neodradilo 67 závodníků a závodnic od prvního startu v seriálu Běchovická korunka 2009.

Vzhledem k nečekaně vysokému počtu startujících, zvláště v těch nejmladších kategoriích a stále ještě nízkým teplotám v podvečerních hodinách,  jsme po domluvě se závodníky zkrátili závody  na dva pro všechny kategorie a nejela se tak avizovaná 3 kilometrová trat přesto věříme, že se všem závodníkům závod líbil a budou se i nadále našeho závodu účastnit. Navíc jsme pro letošní rok připravili jednu novinku a tou je dlouhodobá bodovací soutěž, jejíž průběžné výsledky se objeví okamžitě po odjetí každého z dalších závodů na našich webových stránkách www.sokolbechovice.cz  Díky grantu který jsme na tento závod obdrželi od magistrátu hl.města Prahy a záštity MČ Praha Běchovice budou v závěrečném hodnocení připraveny pro nejlepší závodníky zajímavé ceny.
Rád bych jménem organizátorů ještě jednou poděkoval všem závodníkům za skvělé výkony  a omluvil se kategorii mužů,že z technických důvodů nebyly zaznamenány časy v závodě na 2 km./ výsledky zde /

Za in-line oddíl Sokola Běchovice II.

Tomáš Platil


Napsat komentář