WIC Ostrava se blíží

Milí sportovní přátelé,

blíží se historický vrchol českého in-line bruslení, první závody Světového poháru v ČR. Určitě byste v neděli 7. 6. v Ostravě – Porubě na Hlavní třídě neměli chybět, už se nám hlásí elitní světoví závodníci, s jejichž jmény a profily Vás seznámíme hned po tiskové konferenci, která se bude konat 3. 6. Vidět je v akci bude určitě ohromný zážitek. Nemusíte ale pouze stát za bariérami jako diváci, tak jako při všech závodech NESTLÉ LifeInLine Tour se můžete s těmi nejlepšími postavit i na start.

Nabízíme Vám exkluzivní možnost bydlení za velmi příznivé ceny v hotelu Park Inn, odkud bude k dispozici zdarma kyvadlová doprava k trati. A přímo v tomto hotelu bude pro všechny v partnerském hotelu ubytované a pro všechny oceňované účastníky celodenního klání  i závěrečná večerní party s vyhlašováním výsledků. Bližší informace k nabízenému ubytování můžete nalézt zde: http://www.lifeinline.cz/2009/specialpromo_cz.pdf K rezervaci nezapomeňte připsat kód pro slevu: LifeInLine. Doporučujeme s rezervací neotálet.

Protože jsme pro Vás v Ostravě chtěli připravit celovíkendový in-line program, tak Hlavní třída v Ostravě –Porubě pro Vás bude uzavřena již od soboty od 20.00 hod. Ve 20.30 hod. začíná večerní jízda na trati nedělních závodů a máte tak možnost si nástrahy tratě s předstihem na vlastní kolečka otestovat s jednodenním předstihem. Stejně tak jsme pro Vás připravili i možnost registrovat se k závodu s předstihem již v sobotu v podvečer (17.00 – 19.00hod.) v prostorách hotelu Park Inn. Kompletní program ostravského in-line festivalu můžete nalézt zde: http://www.lifeinline.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=293

Abychom však nezapomněli na aktuálnější program, tak už tuto neděli se na Vás těšíme v příjemném prostředí Výstaviště v Českých Budějovicích, kde nás čeká tradiční program na pěkné trati.

S přáním příjemného počasí

Martin
LifeInLine Team
www.lifeinline.cz

Napsat komentář