O2 jede na vlně novinek

Že O2 inline cup je plný překvapení a hlavně všemožných vychytávek už asi leckdo slyšel. Pojďme se podívat na dva zlepšováky, které potěší nejen samotné účastníky závodu, ale i oko diváka.

Číslo s vlastním jménem

oficiální zpráva:

Ahoj bruslaři,

při 3. podniku Českomoravského poháru O2InlineCUPu – Inline univerziádě v Opavě otestujeme novinku: každý, kdo je na závody přihlášen předem elektronicky, dostane při registraci startovní číslo s vlastním jménem.

Nejen tato, ale i série mnoha dalších letošních novinek v pořádání Českomoravského poháru O2InLineCUPu vznikla na základě požadavků vás bruslařů, pro které vaše závody pořádáme.

Inline univerziáda není určena jen akademikům, jak by se z názvu mohlo zdát. Je to další ze série osmi závodů na inline bruslích pro širokou veřejnost. Všechny závody O2InLineCUPu jsou vybírány tak, aby poskytovaly bezpečnou a zajímavou trať bez prudkých obrátek kolem kuželů. Závodní odpoledne je provázeno řadou doplňkových aktivit a je tak přichystán program pro celou rodinu.

Přihlášky jsou na adrese http://inlajn.cz/prihlasky?akce_id=20090015 a registrovat se je možné do pátku 5.6.2009 10:00

děkujeme a někdy na viděnou na bruslích
za Inlajn.Cz team
Víťa Žalud

Babča praví Já vám povím, tenhle Outů kap se mi začíná líbit čím dál víc. A tahle vychytávka se jménem je vážně supr. Já sice znám startovní pole nazpamět, ale často slyším kolem trati, po projetí první skupinky, „KDO TO TAM JEDE???“. Takže jména na čísle jsou vážně dobrý nápad. Navíc je to hezká památka.

Originální diplom pro každého

Hezky uvedená novinka, která potěší:
„Každý, kdo v Napajedlích dojel do cíle si zaslouží diplom za odvahu přijet nebo přijít v situaci, kdy počasí neslibovalo nic pěkného, ale nakonce vše dobře dopadlo.“

Babča praví Tohle je vážně príma. Vím dobře, jak těžké jsou začátky(ať už začínáte kdykoliv). A když vás podpoří takový hezký diplom z akce, hned máte chuť to zkusit znova, i když se vám třeba nevedlo. Zaručená pochvala, jen tak dál!

Napsat komentář