Pražské Běchovice se sklonily před deštěm

Pražská jízda Běchovicemi (26.9.), tradičně pořádaná jako „předskokan“ o něco málo slavnější běžecké Běchovické desítky tentokrát do cíle nedojela. Přes velkou snahu organizátorů byl závod kvůli počasí (přesně z filmu Na samotě u lesa podle pana Kemra – „chčije a chčije!“) zrušen, ale nakonec se pro jízdu bez startovních čísel a jen pro radost rozhodlo 9 bruslařů! Sami si jízdu odstartovali a jeli. „Mně to udělalo ohromnou radost! Je síla připravit závod a počasí to takto zlikviduje!… Bylo mi z toho pěkně smutno, ale díky organizačnímu týmu se to vše hravě zvládlo!… pak jsem se už věnovala vypisováním diplomů a předávání cen…bylo to od těch skalních bruslařů, i od pomocníků – organizátorů (Vladěna a Kristýna Stejskalovi, Jana Jahnová, Fanda Bílek, Pavlína Šustková), moc milé, že mě v cíli podpořili a pomohli..fakt moc díky!“, pověděla v cíli hlavní organizátorka a duše tohoto in-line závodu Ivana Kafková.

A jen na závěr doufá, že příští rok bude zase na dalších 6 let odstartováno jen teplo a sluníčko, aby na trať vyrazilo zase ke dvěma stovkám bruslařů!

Poděkování za podporu ZŠ Běchovice,  Městská část Praha Běchovice, Městská část Praha 14, TJ Sokol Běchovice I., kovové profily areál VÚ Běchovice.

Na trať vyrazili a do cíle dojeli v pořadí:
1. Lukáš Vevera čas 13:36:60
2. Martin Jirsa čas 13:38:80
3. Filip Šustek čas 15:52:30
4. Jiří Louda čas 16:24:40
5. Daniel Svoboda čas 20:33:30
6. Pavel Svoboda čas 20:34:36
7. Jan Jára čas 22:01:70
8. Kočárek s dvojčaty a oba rodiče Reichlovi čas 38:40:10

Napsat komentář