LifeInLine chystá nové stránky

Seriál závodů LifeInLine Tour chystá nový web. Stránky obsahují pole pro zadání emailu v případě, že byste chtěli být první, kdo se dozví o spuštění. Jsme zvědaví, s čím „dříve čokoládový a dnes solární“ seriál přijde.

2 komentáře: „LifeInLine chystá nové stránky“

 1. Dovolte mi, abych přidal k výše uvedené „odpovědi na článek“ pár nezaujatých postřehů amatérského bruslaře.
  Připadá mi, že pan Plecitý nesnese kritiku ani odhalování polopravd. V počátku své odpovědi na původní článek hovoří o demokracii, aby v závěru z pisatele kritického článku udělal zlého a závistivého hlupáka ze sportovní periferie…
  Pan Plecitý hovoří o demokracii. Tak proč tedy vedení svazu není zvoleno valnou hromadou členských organizací? Na svazových stránkách v záložce Předsednictvo najdete pouze předsedu a sekretáře. Výbor neexistuje? Nenajdete tady ani stanovy, ani žádná jiná usnesení či dokumenty. Proto vyvstává řada otázek, kterým se p. Plecitý diví. Proč není pořádání mistrovských závodů a ČP rozděleno mezi více pořadatelů (jako v jiných sportech)? Je tu řada organizátorů, kteří pořádají kvalitní závody, finančně zajištěné a dohodnuté s radnicemi… Zájemců o pořádání mistrovských závodů tu bylo a je dost, ale pokud mám dobré informace, tak nikdo jiný nedostal (nebo nesměl dostat?) šanci. Proč byla smlouva uzavřena rovnou na 5 let a ne na kratší období? To se lze jen domnívat… Známosti, kamarádíčkové, … známe to ze současné politiky.
  Pasáž, ve které pan Plecitý vychvaluje zásluhy „spolupráce ČSKB a LIL Tour“ jako generální v ČR mi připadá přinejmenším neetická a nesportovní vůči všem ostatním, kteří zakládali oddíly, pořádají řadu závodů pro širokou veřejnost, pracují zdarma s mládeží, atd. Trocha skromnosti by nezaškodilo.
  Každý si udělá sám obrázek o reakci na původní článek.
  A se závěrem hysterické odpovědi p. Plecitého bych si dovolil také nesouhlasit. Kvalita se zvyšuje pouze v konkurenčním prostředí. To ovšem tady neplatí, protože LifeInLine má díky ČSKB monopol. Takže do té „finanční, organizátorské, sportovní i mediální bídy“ mohou tento sport dovést svým jednáním právě oni.
  Na úplný závěr bych také citoval známé české přísloví: Dvakrát měř, jednou řež.

  Jaroslav Hanzlíček
  Cvikov (pozn.: Liberecký kraj, tzn. periferie ČR)

Napsat komentář