Pozvánka na Bohemia Inline

22.8.2009 proběhne 6. ročník Bohemia Inline 2009, který současně bude i 6. etapou O2 InLine CUPu 2009.

Po loňském úspěšném přestěhování do areálu ve Vesci tam BIL009 zůstává a můžete se těšit na bezpečné tratě a zajímavé závody,které svou přítomností přislíbili okořenit Šárka Záhrobská a Martin Koukal.

Děti se mohou těšit na závody na tratích různých délek od 400 do 1600 metrů podle jejich věku a ti úplně nejmladší mohou okusit závodní atmosféru na jakémkoliv zařízení s kolečky kromě bicyklu. Aby se nebáli mohou svých 400 metrů absolvovat v doprovodu rodičů.

Starší a pokročilí pak budou mít možnost změřit své síly na tratích 10km, DATABOX půlmaratónu 21km a/nebo www.zivefirmy.cz poháru – štafetovém závodě na 7,7 km.

Podrobné propozice najdete na http://inlajn.cz/325

Vyhlášením vítězů ale den neskončí. Na podvečer jsme pro vás připravili přátelské posezení u piva/lima a pečeného kusu masa nebo klobásek. A bude-li nálada můžeme si pak dopřát nočního sprintování na osvětleném stadiónu či jiných kratochvil.

Abychom mohli připravit dostatečné množství všeho potřebného, potřebujeme od Vás vyplnit elektronickou přihlášku a zaplatit startovné (pivo/limo a krůta je ve startovném) do 19.8.2009. Přihlášku najdete na http://inlajn.cz/prihlasky?akce_id=20090021

děkujeme a někdy na viděnou na bruslích

za Inlajn.Cz team
Víťa Žalud

Napsat komentář