MČR v Běchovicích

Vážení přátelé,

rádi bychom Vám všem připomněli pozvánku  na další ročník závodu INLINE BĚCHOVICE se statutem MISTROVSTVÍ ČR KADETŮ,JUNIORŮ A SENIORŮ NA „SILNICI“, který se uskuteční již tuto neděli 16.8.2009 na naší dráze Na Korunce v Běchovicích.
Krom samotných závodů jsme pro vás připravili koncert skupiny Last station, která vystoupí v časové proluce  po odjetí posledního závodu a před vyhlášením vítězů a pokud ještě nemáte vybavení na podzimní sezonu. Přijeďte do Běchovic a kromě závodění si můžete nakoupit vše, co vám v bruslařské výbavě chybí.

V rámci Mistrovství ČR v in-line rychlobruslení na dlouhé dráze v Praze-Běchovicích budete mít možnost si vyzkoušet a u vybraných modelů i otestovat jízdu na závodních bruslích. Během konání MČR zde bude k dispozici prodejní a servisní stánek časopisu MagazIn-line, oficiálního mediálního partnera Českého svazu kolečkového bruslení.

V nabídce bude příslušenství k závodním bruslím (tkaničky, šrouby, osičky, ložiska, klíče), boty, brusle komplety, bruslařské batohy i oblečení. Připravujeme mimořádnou slevu na boty Luigino, kolečka značky MPC (k dispozici budou i nejlepší „mokrá“ kolečka MPC Storm ve všech rozměrech od 84 mm do 110 mm) a ATOM wheels. Jsme oficiálními distributory těchto značek. V nabídce budou i brýle UWEX v cenách, za které je jinde nepořídíte.
Přijďte, zazávoďte si a ještě levně nakupte.

Těšíme se na Vás
Tomáš Platil
Sokol Běchovice II.

Napsat komentář