Na Čtyřku na inliny a koloběžky

(Pozvánka na akci – Praha 8. září 2009) Dvě  zářijové soboty po sobě  budou na Praze a patřit sportu. Závodů  na inlnových bruslích a koloběžkách se může zúčastnit každý, kdo rád sportuje, baví se a touží usednout do monopostu Formule 1 nebo se pobavit na největší pražské club dance party Dance Celebration. O takové a mnoho dalších cen se bude soutěžit.

Akce „Bruslíme na čtyřce“ proběhne v sobotu 12.9.2009 v Aleji na cyklistické stezce v Braníku a je určena nejširší veřejnosti. Každý si najde svou trať. Od těch nejmenších v kočárcích s rodiči, před starší děti a juniory až po dospěláky. Nejdelší trať je 5ti kilometrová, nejkratší měří pouhý kilometr.

Součástí sobotního sportování  bude i vystoupení Lenky Buchcárové, Mistryně Evropy ve freestyle slalomu a v ČR jediné rozhodčí freestylu mezinárodní federace IFSA (International Freestyle Skaters Federation).

Navštívit závody a „bruslit na Čtyřce“ se rozhodně vyplatí! Vítězové závodů se mohou těšit na pozvání na Slavnostní otevření výstavy monopostů Formule 1, které se uskuteční 9. října od 11h v prostorách nákupního centra Arkády Pankrác. Na rozdíl od ostatních návštěvníků však budou mít zcela ojedinělou možnost do těchto vozů, v jednom z nichž Michael Schumacher vyhrál Mistrovství světa, usednout a nechat se za přítomnosti fotografů zvěčnit. Lákadlem a výhrou může být i možnost zazávodit si na skutečném simulátoru F1, třeba s Tomášem Engem, který přislíbil svou účast. Další lákavou cenou jsou vstupenky na Dance Celebration – největší pražskou club dance party, která proběhne 12. září od 22 do 5 hodin ráno rovněž v nákupním centru Arkády Pankrác.

O týden později bude sobotní odpoledne 19.9.2009 na čtyřce ve znamení koloběžek. V ulici Na Mlejnku se budou prohánět všechny věkové kategorie na vlastních nebo vypůjčených (k dispozici u pořadatelů) dvoukolových vozítkách. Připomenou si tak s 3denním předstihem Evropský den bez aut (22. září). Součástí sportovního klání bude speciální soutěž v délce jízdy na tři odrazy. Tajemníci kouzel a magie mohou shlédnout vystoupení jednoho z nejlepších juniorských kouzelníků v Evropě Aleše Březiny, zvaného Magic Alex.

Na obě akce se chystá také významný český chirurg prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc., který přijede na historickém velkém velocipedu, zvaném kostitřas a který je rovněž vyznavačem inlinového bruslení.

Název akce:  BRUSLÍME NA ČTYŘCE

Pořadatelé:   4-Volnočasová ve spolupráci s MČ Praha 4

Organizátor soutěží:  SportGroup.cz s.r.o.

Termíny:  12.9. sobota, Braník, lokalita u Ledáren (alej) – závod na inline bruslích

     19.9. sobota, Braník, Na Mlejnku – závod koloběžek

Kontakt: Ing.Martin Dvořák, tel. 420 608 303 059, E-mail: dvorak@sportgroup.cz

Další informace na http://www.4-volnocasova.cz

Příloha:
Kompletní rozpis akce (Bruslime_na_ctyrce_informace.pdf)

1 komentář: „Na Čtyřku na inliny a koloběžky“

Napsat komentář