Svět koleček se roztočí ještě rychleji

Jak si mnozí příznivci a fandové kolečkového bruslení všimli, na závodech, ve stáncích nebo na pultech vybraných sportovních prodejen se začátkem září neobjevilo letošní třetí číslo časopisu MagazIn-line – časopisu, který zprostředkovával novinky a zajímavosti z bruslařského světa.

Bohužel je to tak: společnost Metropolis Media v srpnu ukončila vydávání tohoto časopisu, stejně tak ukončila i činnost webových stránek www.magazinline.cz.

 Jak se ukázalo z četných dotazů osobních i elektronických, zájem o informace sdílené prostřednictvím tohoto časopisu byl a je stále značný.

 Proto jsme se po delším zvažování dohodli na první velké „fúzi“ na informačním poli in-line koleček. Pod hlavičkou rychle a dynamicky se rozvíjejícího se webu www.svetkolecek.cz se od nynějška propojují oba předchozí projekty – jako koncept objektivního webového zpravodaje, rádce i komentátora, prostě centra, kde byste se vy – naši návštěvníci, bruslařky a bruslaři – měli dozvědět spoustu nových informací ze světa rekreačního i závodního bruslení, nahlédneme pod pokličku freestyle nebo in-line slalomu, na našich stránkách budete mít k dispozici podrobný kalendář in-line akcí, stejně jako již běžící přehled terénů vhodných pro bruslení, projekt se rozšíří i o videodatabázi a další novinky.

 Svět koleček je zde! A je ještě nabitější, aktuálnější, živější a rychlejší než kdy předtím. Přesně tak, jak se na web o in-line bruslení sluší!

 Tě kolečko

Lída Krupková a Lukáš Daněk

Napsat komentář