Celostátní inline konference z pohledu účastníka

V příloze předkládáme přímý přepis písemného osobního  záznamu (L. Krupková, D. Krupka) veřejné celostátní inline konference, která se konala 14.1. 2011 v Brně- Líšni.

Konference trvala od 11:00 do cca 18:00 s pauzou na oběd a krátkými přestávkami). Jistě zde není vše, chybí část dotazů z pléna. Proto prosím, kdo si poznámky také dělal, nechť je zašle (mail je v kontaktech) a tento neúplný záznam doplní. Jde jen o přímé zápisky z místa konání, občas vynechány některé pasáže – buď jsem nestíhala, nebo jsem se příliš zaposlouchala.. Bohužel nebyl pořízen audiozáznam, tedy tyto zápisky mají sloužit k tomu, aby to, co bylo na konferenci řečeno, nezapadlo v zapomnění.

Nečiním si jakýkoli nárok na doslovný zápis. Také je možné, že tam najdete někdo nějakou chybu ve jménech diskutujících – za to se předem omlouvám. Diskuse byla často bouřlivá – jednotlivé příspěvky šly velmi rychle za sebou. Některé body programu splývaly s jinými, v zápisu jsem dodatečně nijak neupravovala. Vzhledem k tomu, že se řada lidí ptá, co jsme v Brně vlastně dělali, tak proto jsem poskytla svůj vlastní písemný záznam. Mnohé v něm chybí – zvlášť pompřestávce na oběd. V záznamu ponechávám i své poznámky – leckdy jen popisují atmosféru. Jde však o autentický záznam, vše mám ručně zapsáno k doložení.

Prezenční listina byla poslána, je pravděpodobně na předsedncitvu ČSKB.

Ludmila Krupková

Celostátní inline konference zápis Krupkova

1 komentář: „Celostátní inline konference z pohledu účastníka“

Napsat komentář