stozec

Stožecká brusle 2012

[ISC News] Další ročník závodu Stožecká brusle se tentokrát konal v novém, zářijovém termínu, avšak opět pod organiozátorskou taktovkou oddílu Ski Šumava. Závod, který se jako jediný u nás jede ve formě časovky, určitě patří mezi závodníky k těm oblíbeným, škoda jen že letos opět nevyšlo počasí a jelo se znovu na mokru.

Na startu se i tak objevilo hned trio závodníků z týmu Winjay ISC Praha v čele s Martinem Kuchařem, který potvrdil své předzávodní ambice a zvítězil (1. místo v kategorii M2) v čase (00:28:38.0) čímž jen potvrdil jak výborným časovkářem je. Na hezkém leč bramborovém 4. místě (2. místo v kategorii M2) skončil Michal Nepovím který dojel do cíle v čase (00:30:15.5) čímž zaostal od bronzového stupínku o pouhých 13s. Jaroslav Zíka pak navázal na své nepříliš povedené vystoupení v berlínském XRace a potvrdil že ani mokrý povrch nepatří mezi jeho oblíbené a obsadil celkové 7. místo (4. místo v kategorii M2) za čas (00:32:21.3).

V doplňkovém závodě družstev se představil i tým Winjay ISC Praha a dle předpokladů nemělo stát nic v cestě obhajobě prvního místa z loňského ročníku. K obhajobě však nedošlo a tak se celkové 2. místo za čas (00:07:40.3) dá považovat za neúspěch. Vítězem závodu družstev se stal po heroickém výkonu tým LYKO Prachatice (00:07:29.8).

Výsledky: http://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/803

Zdroj: ISC PRaha