opava_lil_2012

Bruslařské finále hostí Opava [TISKOVÁ ZPRÁVA]

[TISKOVÁ ZPRÁVA] Seriál v inline bruslení Inline pro život – LifeInLine Tour 2012 napíše o víkendu poslední letošní kapitolu v Opavě. Na své si přijdou příznivci inline bruslí všech věkových i výkonnostních kategorií, od začátečníků přes hobíky po výkonnostní sportovce. Finálové závody o konečné seriálové pořadí jsou připraveny na neděli 9. září, ovšem už v sobotu 8. září bude pro milovníky bruslení připravena Večerní jízda, čtyřhodinové kroužení kolem sportovní haly. Všichni si tak v soutěži o ceny mohou zkusit, kolik toho za 4 hodiny zvládnou na in-line bruslích ujet.

Centrem dění bude v obou dnech prostor před víceúčelovou sportovní halou v Městských sadech v Opavě, jezdit se bude na okruhu dlouhém 1380 m, který bude mít i kratší dětskou a štafetovou variantu. V sobotu se začíná v 17 hodin, a kdo se zaregistruje, obdrží tyčinku Nutrend, malý dárek od COMPEED a možnost zúčastnit se nedělního slosování o ceny, mezi nimiž nechybí např. poukaz na brusle K2.

V neděli se pod hlavičkou LOAP LifeInLine Tour začíná tradičně v 10:30 hodin dětskými závody na 1, 3 a 5 km (nejdelší trať je otevřena i pro jezdce starší než 15 let), od 13 hodin je na programu Fitness Desítka,  štafeta a Půlmaraton, který se jede nejen o body do oficiálního Českého poháru, ale také o tituly Akademických mistrů ČR. Pro start ve všech závodech je povinná ochranná helma.

Přihlásit se lze nyní již pouze na místě v registračním centru přímo ve víceúčelové hale. Registrace bude otevřena v sobotu od 17.00 hod a potom v neděli od 9.30 hod., vždy s dostatečným předstihem před startem příslušného závodu. Všechny informace o akci jsou k dispozici na www.lifeinline.cz. Účastníky čeká spousta pohody a přátelská atmosféra při hudbě, kterou bude pouštět moderátor a DJ Pavel Cejnar z Evropy 2.

Celá tisková zpráva ke stažení zde: Tiskova_zprava_opava_2012Tiskova_zprava_opava_2012_letak