addons_bp_news_621_629

German Inline Cup 2012 (5) : Geisingen Halbmarathon

[ISC News] Pátým, tedy předposledním závodem celé série pokračoval GIC půlmaratonem v Geisingenu, a to na trati která se dá směle nazvat jako nejtechničtější tratí celého seriálu. I přes počáteční nedůvěru se nakonec ukázalo že i na takovém okruhu se dají zajet velmi kvalitní časy, o čemž svědčí i ta skutečnost že hned tři naši zástupci si zde zajeli své půlmaratonské osobní rekordy.

Při neúčasti Martina Kuchaře který dal přednost bojům o celkové umístění v seriálu LifeInLine Tour, se nejlépe umístil František Míček, který obsadil celkové 37. místo v čase (00:35:01.680). I další naši zástupci se na trati neztratili. Pavel Zajpt, hájící barvy Inlinetalent Praha dokončil závod na celkovém 47. místě v čase (00:35:22.140), těsně následovaný Jaroslavem Zíkou na 48. místě s časem (00:35:28.185). Závod tím v celé své nahotě ukázal, že borci, co jsou v Běchovicích schopni bez problémů jezdit 30 tréninkových kol, nejsou pak v ostrém závodě schopni zvládnout elementární počítání do 15-ti, což se pak zákonitě musí podepsat na jejich umístění okolo 47., resp. 48. místa.

Poslední zástupcem Winjay ISC Praha pak byl Rostislav Šticha, který navázal na spolehlivé výkony Martina Máčela, nezklamal a dojel si pro poslední, tedy 64. místo za čas (00:44:34.249).

Vítězem mužského závodu se stal po sólovém úniku francouzský závodník Yann Guyader (EOSkates) v čase (00:30:34.409).