winjay

GIC 2012 : Winjay ISC Praha drží skvělé 4. místo!

V průběžném pořadí GIC 2012 po 5. závodě patří týmu Winjay ISC Praha vynikající 4. místo. Pouze týmy EOSkates, Swiss Skate Team a GB Racingteam, tedy týmy od kterých se podobné umístění před sezónou očekávalo, se umístili před překvapením letošní sezóny Německého inline poháru, před českým týmem Winjay ISC Praha.

Lze však očekávat že poslední závod celého seriálu v Kolíně nad Rýnem (14.10.2012) celkovým pořadím ještě zamíchá (výsledky posledního závodu se násobí koeficientem 1,2 a jeden závod se nepočítá), i tak se však dá premiérová účast amatérů z Prahy považovat za velmi úspěšnou. Tým, který si před prvním závodem stanovil skromný cíl „nebýt poslední a učit se od těch nejlepších“, je před závěrečným závodem jen krůček od medailového umístění, což jen posiluje jeho prestiž v zahraničí.

A jak tedy vypadá celkové pořadí týmů (muži) GIC 2012 po 5. závodě?

Zajímavý je i pohled do individuálních statistik, kde je však situace ovlivněna tím že ne všichni členové týmu se zúčastnili všech závodů. Zde je aktuální pořadí mužů (kategorie Speed) po 5. závodech:


Jak je z výsledků patrné, situace okolo 58. místa je velmi vyrovnaná a lze tedy očekávat tuhý boj o body v posledním závodě seriálu v Kolíně nad Rýnem.