Powerslide 2008

Unikly utajované fotografie nových modelů Powerslide pro rok 2008!!!! Na Brusleni.cz se objevilo téma Powerslide 2008 s odkazem na fotky. Pokud vás však nebaví projíždět ruské fórum, můžete se podívat tady.

 Aktualizace: přidány živé foto z veletrhu ISPO

[lg_folder folder=“images/stories/brusle/Powerslide_2008″]

7 komentářů: „Powerslide 2008“

 1. Tuto trasu je možné prodloužit až do Drážďan, cca 60km, ovšem není to již rodinný výlet. Slušný popis lze nalézt např. na přátelském WEBu ladronka.cz, momentálně i s fotografií týdne, bruslaře, nastupujícího na přívoz v místě kde tento popis končí. Dále se jede po druhé straně Labe. O kus dál zase přívozem zpět atd. Je to krásná trasa, ale spíše nikoliv pro začátečníky.

 2. Ahoj přátelé,
  po dvou absolvováních této trasy musím dodat následující rady:
  a) neparkujte pod mostem Děčín-Luby, ale až o cca 300 m dále na křižovatce, u které začíná cyklostezka, jejíž povrch je perfektně srovnatelný s německým.
  b) po skončení asfaltu v Krippenu není třeba utrácet peníze za přívoz: jeďte kousek po silnici (lze i po chodníku) a u přejezdu přes železnici sejděte po schodech (není moc snadné to najít). Dole pak pokračuje sice mizerný, ale asfalt až na most v Bad Schandau.
  c) za mostem se točte do prava až narazíte na stezku na Drážďany. Nevím, jaký povrch pokračuje dál, ale celé Bad Sch. je dlážděné zámkovou dlažbou, takže je to spíš pro skalní.
  d) pokud si chcete dát laciné občerstvení v Německu, u Bad Sch. nádraží je bufík, kde jsem zaplatil za párek s rohlíkem a lahvový Radeberg 2 Euro 40, a to pivo fakt nebylo špatný.

  Celkově můžu říct, že je to snad nejlepší (a hlavně nejdelší) trasa v severních Čechách. Vřele doporučuji, nejlépe ve všední den dopoledne.

 3. taky sme konečně projeli tuto trasu tak se podělím: z Dolního Žlebu ke státní hranici je asfalt lehce hrubý ..ale nic hrozného… po přejetí statní hranice je asfalt až kousek za turistické odpočívadlo jedna báseň… brusle jedou skoro samo 😀 pak se bohužel změní povrch na dost hrubý, takže těch 10-15 minut jízdy je trochu nepříjemných na začátek Kripenu… dá se kousek před tím ale přejet na druhou stranu přívozem do Schmilky ( pozor zákaz vstupu s bruslema na nohou!!) a jet po pravém břehu ( prozatím nevyzkoušeno) do Bad Schandau.. když zůstanete na levém břehu odměnou za hrubý povrch je stádo kraviček s telátkama pasoucí se u břehu.. takové menší spestření…:D pak přes krippen nádherný asfalt… dá se vjet pod mostem i do vesničky ( naproti děstskému hřišti), kde jsou silničky opravdu v dobrém stavu včetně asfaltu a potkal jsem jedno auto za tu dobu.. je to sic jen malá zajížďka, ale stojí za to… člověk se pokochá krásnou německou vesničkou.. ujeli jsme cca 22 kilometrů a je to na jednu delší přestávku proméně zdatné… jinak kocháním nádherné krajiny nemusím zmiňovat… to je prostě něco.. a ještě POZOR!!! přívoz Schona- Hřensko je za 1,30 Euro, děti za 0,85 Euro… předpokládám že druhý přívoz po proudu k zmiňované Schmilce bude za stejnou cenu… takže žádné 0,75Euro a podobné cifry…

Napsat komentář