Pozvánka na Vodnickou brusli

Příští neděli – 13.6. 2010 – se při příležitosti otevření nové inline dráhy ve Vimperku konají závody. Pozvánku pořadatelů si můžete přečíst níže. Celou trasu poté prohlédnout zde.

Pozvánka:
Zveme všechny sportovce a širokou veřejnost na slavnostní zahájení provozu nové in line dráhy vybudované ve sportovně rekreačním areálu Vodník ve Vimperku, které proběhne v areálu Vodník 13. 6. 2010 od 13.00 hod. U příležitosti zahájení provozu budou ve spolupráci Města Vimperk a Ski klubu Šumava za finanční podpory Jihočeského kraje pořádány závody Vodnická brusle 2010 v disciplínách:

• jízda na in line bruslích,
• nordic blading – jízda na in line bruslích s holemi,
• jízda na koloběžkách,
• jízda na kolečkových lyžích,
• rodinné štafety

Disciplíny jsou určeny pro všechny věkové kategorie a soutěží se může zúčastnit každý zájemce (prezentace účastníků je možná on-line na stránkách www.skisumava.cz do 12. 6. 2010 nebo 13. 6. na místě od 11.30 do 12.45 hod.) . K dispozici bude připravena půjčovna in line bruslí.
Sportovní odpoledne doplní svým programem DDM (trampolína, skákací boty) a vystoupí též Vimperské mažoretky. Po celé odpoledne bude v areálu možnost občerstvení. Více informací naleznete v propozicích uveřejněných na stránkách www.vimperk.cz a www.skisumava.cz

Další soubory:

Vodnicka_brusle-pozvanka

Vodnická brusle-propozice

1 komentář: „Pozvánka na Vodnickou brusli“

  1. Je dobře, že máme další dráhu, ve Vimperku rostou i noví a dobří brualři. Nicméně by bylo dobré, kdyby se před pořádáním závodů pořadatelé podívali do rozpisu závodů. 12. a 13.6. jsou vůbec nejzásadnější závody in-line sezóny, kam by měli přijet všichni, kdo to s bruslením myslejí vážně, tudíž hlavně děti. Jedině v kvalitní konkurenci se posunou dopředu.

Napsat komentář