Krakovský maraton

Přinášíme Vám krátkou reportáž z Krakovského maratonu, který absolvovali někteří čeští zástupci. A reprezentovali velice dobře.

4 zástupci českého in-line bruslení. Team BRUSLÁRNA .CZ v komplet. složení Filip Zezula, Richard Kudělásek, Richard Kapsa, doplněni o půvab Martiny Žáčkové ze SPORTOVNÍCH KURZŮ. Závod, v jehož cíli bylo 235 závodníků, se jel volnějším tempem na poměrně kvalitní trati na 12 cca 3,5km dlouhých kol. V 8 kole po dokonale takticky zvládnutém úniku ujeli dva slovenští závodníci, Jakub Leščinský a Tomáš Rosíval, kteří nakonec obsadili 3 a 4 místo, když byli předstiženi dvěma domácími závodníky, kteří je v 10 kole dostihli. Slušného umístění jsme dosáhli i my, R. Kudělásek, R. Kapsa 5/6 místo absolutně, 2/1 místo v kategorii a vynikající 13 pozice šéfa týmu Filipa Zezuly, který stál letos po třetí na bruslích, (a ještě netrénoval :) ) a neztratila se ani Martina, 6.místo v ženách absolutně, 2.místo v kategorii.

Celkově hodnotíme Krakovský in-line maraton jako příjemnou, dobře organizovanou akci, s ochotným a vstřícným organizačním personálem, kde nechybí, jak je na takovýchto akcích již obvyklé, pasta party, sportovní miniveletrh, koncert., apod., a také vcelku velkorysé odměny nejen pro první tři závodníky v absolutním pořadí, ale i pro jednotlivé věkové kategorie, což jsme, až na Šéfa, velmi příjemně pocítili i my všichni!

Richard Kapsa

BRUSLÁRNA .CZ

Napsat komentář